dr Aneta Kulińska

Lekarz wojskowy, Absoltwentka Wydział Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach z oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu.

Swoją wiedzę i doświadczenie nabyła praktykując w Klinice Dermatologii, Centralnego Szpitala Klinicznego, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz pracując jako Lekarz Orzecznik Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zarówno osób dorosłych jak i dzieci w zakresie chorób skóry, tkanki podskórnej, włosów i paznokci, chorób przenoszonych drogą płciową, oceną dermatoskopową znamion skórnych, wykonywaniem zabiegów z zakresu dermatochirurgii takich jak: laseroterapia, kriochirurgia, elektrochirurgia.

W codziennej praktyce zajmuje się również przeprowadzaniem zaawansowanych zabiegów liftingujących, jak np: lifting twarzy i ciała przy użyciu nici liftingujących, Lifting  Hifu – Ultraskin II, laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach Cutera, laserowe odmładzanie twarzy, usuwanie blizn i rozstępów laserem CO2, usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, korekcja zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe oraz wiele innych procedur z zakresu medycyny estetycznej.

Zadzwoń i zapisz się na wizytę!

502 22 88 77